Визначити кількість дійсних коренів рівняння 1) 3x^2-7x+4=0 2)2x^2-3x+4=0 3)4x^2-20x+25=0


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1)3х²-7х+4=0

D=b²-4ac=49-4*3*4=49-48=1>0

D>0=>2 корня

2)2х²-3х +4=0

D=b²-4ac=9-4*2*4=9-32=-23<0

D<0=>нет корней

3)4х²-20х+25=0

D=b²-4ac=400-4*4*25=400-400=0

D=0=>1 корень