Праска , потужністю 2кВт,працювала 5хв. Скільки коштує прасування ,якщо тариф 1кВт год -1.5 грн.?

Примітка , 1кВт год =3600000Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Nuridenova Eldana.

Відповідь:

0,25 грн

Пояснення:

1год=60хв

5хв=5:60=\frac{5}{60}=\frac{1}{12} год

1кВт год =3600000Дж

2кВт*\frac{1}{12}год=\frac{2*1}{12}=\frac{2}{12} =\frac{1}{6}кВт/год=\frac{1}{6} *3600000=\frac{1*3600000}{6} =\frac{3600000}{6} =600000Дж/год

\frac{1}{6} *1,5=\frac{1}{6}*\frac{15}{10} =\frac{15}{60} =\frac{1}{4} =0,25 грн