У люстру вставлено 3 лампочки, кожна з яких розрахована на напругу 220 В і струм 0,5 А. Підрахувати

скільки енергії витратиться за 6 годин такої люстри. Скільки коштує електроенергія, витрачена на її роботу, якщо тариф – 33,72 коп за 1кВт×год? допоможіть будь ласка)

Ответы на вопрос

Отвечает Александренко Ксения.

Ответ:

Объяснение:

N=3

U=220B

I=0.5A

1кВт*год=33.72 коп

Робота струму однієї лампочки:

А=UIt

A=220B*0.5A*6год=0.66кBт*год

А=3*0.66кВт*год=1.98кВт*год