Обчисліть ККД ідеальної теплової машини , температура нагрівання якої дорівнює 750 К, а температура

холодильника 300 К​

Ответы на вопрос

Отвечает Барабанова Дарья.

Відповідь:

Пояснення:

η = 1 -T₂/T₁

η = 1 - 300/750 = 0.6 = 60 %