Напруга на ділянці кола, що містить два резистори з опорами 2 Ом і 3 Ом з'єднаними послідовно

дорівнює 12 В. Яка кількість теплоти виділяється на цій ділянці за 10 хв?​

Ответы на вопрос

Отвечает Терещенко Арина.

Ответ:

дано R1=2Ом R2=3Ом U=12 В

I1=U/R=12/2=6 А I2=U/R2=12/3=4А

Q1=U^2*t/R1=144*600/2=43200 Дж

Q2=U^2*t/R2=144*600/3=28800 Дж

Объяснение: