СРОЧНО ПОМОГИТЕ Яку роботу виконує за 5 хвилин двигун електродриля, якщо за напруги 220 В сила

струму дорівнює 4 А? А. у першому Б. у другому в. у третьому г. однаковово всых провыдниках

Ответы на вопрос

Отвечает Капсалим Абылайхан.
За формулой работай:
A= I*t*U
I=4A
t=5хв=5*60=300с
U=220B

[Дж]=А*с*В
A=4*300*220=264 000 Дж
А=264 000 Дж= 264кДж