Відповісти на питання: 1. В якому випадку робота, яку виконує на ділянці кола електричний струм

певної сили, зростатиме: а) якщо зменшувати напругу на ділянці кола; б) якщо збільшувати напругу. 2. За незмінної напруги на ділянці кола було зменшено її опір. Зросла чи зменшилася робота, яку виконує струм за певний час. 3.Яку роботу щосекунди виконує двигун електродриля, якщо за напруги 220 В сила струму дорівнює 4 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Анастасия.

1)-б) якщо збільшувати напругу

2)-зі збільшенням сили струму зросте і робота, яку виконує струм

3)Дано:

t=1c

U=220В

I= 4А

A=?

A = P*t = U*I*t = 220*4*1 = 880 Дж