Дві лампочки опором 2 Ом і 3 Ом з'єднані а)послідовно; б)паралельно. Визначити опір двох лампочок у

кожному випадку.​

Ответы на вопрос

Отвечает Микерова Валерия.

Ответ:

Объяснение:

При послідовному з'єднанні:

R=R1+R2= 2+3= 5 Ом

При паралельному:

1/R=1/R1+1/R2=1/2+1/3= 5/6 Ом