дві лампи з'єднані паралельно і підключені до джерела струму напруга на вході якого становить 220 В

опір кожної лампочки становить 11 ом Знайти силу струму на кожній з лампочок та загальний опір лампочок​

Ответы на вопрос

Отвечает Яруллин Даниф.

Ответ:

Объяснение:

R o=11/2=5.5 om

I=220/5.5= 40 a