СРОЧНО Під час нагрівання 50 г кальцію карбонату CaCO3, утворилося 28 г кальцію оксиду CaO і

виділився вуглекислий газ CO2. Обчисліть масу газу що утворився

Ответы на вопрос

Отвечает Рустамова Ксения.

Ответ: 22г

>CaO+CO_{2}\\Mr(CaCO_{3})=40*1+12*1+16*3=100\\Mr(CaO)=40*1+16*1=56\\Mr(CO_{2})=1*12+16*2=44\\

100г нагрівання  кальцію карбонату CaCO3, 44г виділився вуглекислий газ CO2

нагрівання 50 г кальцію карбонату CaCO3  Х г  виділився вуглекислий газ CO2

x=\frac{50*44}{100}=22

Объяснение: