сила струму в металевому провіднику 500мА. Яка напруга на провіднику якщо споживаэ 1.2 кДж за 2

хвилини? Даю 15 баллов Пожалуйтса!

Ответы на вопрос

Отвечает Галанов Вова.

Ответ:

20 В

Объяснение:

А=U*I*t;

U=A/I*t;

A=1,2кДж=1200Дж

I=500мА=0,5 А

t=2 хв=120 сек

Имеем:

1200/(0,5*120)=1200/60=20 В.