Вирішіть способом Додавання систему рівнянь х + 2у = 6 і 3х + 2у = 14 ( Дуже терміново)


Ответы на вопрос

Отвечает Садомцев Артём.

Ответ:

x=4, y=1

Объяснение:

\left \{ {x+2y=6} \atop {3x+2y=14}} \right.

\left \{ {{x+2y=6/*-1} \atop {3x+2y=14}} \right.

+\left \{ {{-x-2y=-6} \atop {3x+2y=14}} \right.

подчеркнуть

2x=8;

x=4;

x+2y=6

2y=6-4

y=1