Сила тяжіння, що діє на камінь, який вільно падає ,виконала роботу 240 Дж. 3 якої висоти падає

камінь, якщо маса каменя 120г ?

Ответы на вопрос

Отвечает Нурсултанова Диляра.

Объяснение:

по ЗСЭ:

mgh = mV²/2 = E(кин) = А.

g = 10 м/с².

h = А/mg = 240/0,12*10 = 200 м. - ответ .