Помогите розв'язати задачу з фізики сила тяжіння 12H що діє на камінь який падає виконала роботу

240Дж.З якої висоти падає камінь

Ответы на вопрос

Отвечает Котикова Алёна.

A=F*S     =>    S=A/F=240/12=20 m

работа              перемещение  (высота)

Вопросы в личку