Знайдіть внутрішній опір джерела струму, якщо сила струму у колі 0,8 А, ЕРС 12 В і його опір

становить 12 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Чанцев Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

E/I=R+r

r=(E/I) - R = (12/0.8) - 12 = 3 Ома