Яким має бути завдовжки ніхромовий дріт із площею поперечного перерізу 0,2 мм2, щоб за напруги на

його кінцях 4,4 В сила струму в становила 0,4 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Долгова Мария.

Відповідь:

Пояснення:

I=U/R

R=U/I

R=rl/S

U/I=rl/S

US=rLI

L=US/rI=4,4*0,2/1,1*0,4=2 м

r- густина

L-довжина