двигун залізничного потяга розвиває потужність 55000 Вт за який час двигун потяга виконає роботу 1

МДж (в секундах)

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Кирилл.

Ответ:

18с

Объяснение:N=A/t         t=A/N

A=1МДж=1000000Дж

t=1000000/55000=18с