Яка кількість теплоти виділиться за 2 хв в двох резисторах опорами 2 Ом і 3 Ом, з'єднаних

послідовно, при силі струму 8 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Евгениев Александр.

Ответ: 38400 Дж

Объяснение: Q= I(в квадрате) ×R×t.

t= 2 хв = 120 с.

R= R1 + R2 = 2 + 3 = 5 Ом.

Q = 64×5×120= 34800 Дж.