За якою напруги через реостат пройде заряд 10 кл якщо електричне поле виконало роботу 25 Дж


Ответы на вопрос

Отвечает Савина Алёна.

Дано:

q = 10 Кл

А = 10 Дж

U = ?

Решение:

A = Uq → U = A/q

U = 10/10 = 1 B

Ответ: 1 В