За якої напруги через реостат пройде заряд 5Кл якщо електричне поле виконало роботу 12,5 Дж?​


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Дмитрий.

Дано:

q=5 Кл

A=12,5 Дж

U-?

Розв'язання:

A=Uq => U=A/q=12,5/5=2,5 В

Відповідь:U=2,5 В.