Рівняння руху тіла має вигляд : х=6+4t +0,5t 2 . Визначте масу тіла, якщо воно рухалося з даним

прискоренням під дією сили 5 Н?

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Анастасия.

Ответ:

5 кг

Объяснение:

Из уравнения ускорение тела а=1 м/с2   (a/2=0.5)

F=m*a

m=F/a=5/1=5 кг

====================

Отвечает Оя Паша.

Відповідь:

m = 5 кг

Пояснення:

Дано:

х = 6 + 4t + 0,5t²

F = 5 H

m - ?

Решение:

F = m/a

m = F/a

a = v` = x``

v` = 4 + t

a = 1 м/c²

m = F/a = 5/1 = 5 кг