Визначте ККД електричного двигуна, що за напруги 220В і сили струму 2А за 30с піднімає вантаж масою

100кг на висоту 10м. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмина Настя.

Ответ:

74.3%

Объяснение:

A_1=m*g*h=100*9.81*10=9810 Дж - работа которая необходима для подъема двигателя

A_2=U*I*t=220*2*30=13200 Дж

\eta=\frac{A_1}{A_2} =\frac{9810}{13200} =0.743=74.3%

Отвечает Лихтина Евгения.

η=A(полезн.)/A(затр.) * 100%

A(полезн.) = mgh

A(затр.) = IUt

η=(mgh)/(IUt) * 100%

η = (100 * 10 * 10) / (2 * 220 * 30) * 100% ≈ 75.8%

Ответ: 75.8%