При тиску 50 кПа середня квадратична швидкість молекул газу дорівнює 600 м/с. Якою є маса

газу, якщо він займає об’єм 2 м^3?

Ответы на вопрос

Отвечает Мишланов Ваня.

Ответ:

0,83 кг

Объяснение:

p=50*10^3 Па    V=2 м3    v=600 м/с   m=?

===

p=(1/3)*n*mo*v²

n=N/V

m=N*mo

m=3*p*V/v²=3*50*10^3*2/600²≈0.83 кг

====================================