Сила струму в колі 1 А, напруга на одному з її ділянок 60 В. Яку роботу виконує електричний струм

на цій ділянці за 5 хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцева Дашуня.

Ответ:

18000 Дж

Объяснение:

t=300 сек.

A=U*I*t=60*1*300=18000 Дж