допоможіть будьласка тіск води на дні мертвого моря становить 4.2МПа яка глибина моря у місці

вимірюваня тиску якщо середня густина у ньому 1200 кг/м3

Ответы на вопрос

Отвечает Наврузов Магомед.

4.2МПа=4200000Па

h=p/gp=4200000/1200*10=350(м)