Яка виштовхувальна сила діє на сталеву деталь масою 156 кг, що повністю занурена у воду? Срочно,

пожалуйста (​

Ответы на вопрос

Отвечает Черняк Степан.

Ответ:

Fарх=200H

Объяснение:

За законом Архімеда:  Fарх=Pводи*g*Vдеталі

З означенням густини:  Pсталі=m/Vдеталі  =>  Vдеталі=m/Pсталі

Підставимо вираз для об'єму деталі у формулу для розрахунку архімедової сили:  Fарх=Pводи*g*m/Pсталі

Перевіримо одиницю та знайдемо значення шуканої величини:

[Fарх]=(кг/м3*Н/кг*кг)/(кг/м3)=H

Fарх=(1000*10*156)/7800=200(Н)

Дано:

m=156кг

Pсталі=7800кг/м3

Рводи=1000кг/м3

g=10 H/кг

Fарх-?