На сталеву деталь, повністю занурену у нафту, діє виштовхувальна сила 20Н Яка виштовхувальна сила

діятиме на цю деталь у воді?

Ответы на вопрос

Отвечает Лазоренко Катя.
Po1=800 кг/м3      po2=1000 кг/м3       po3=7800 кг/м3     F1=20 H      F2=?
===
m=po3*V
F1=m*g - po1*g*V=g*V*(po3-po1)
F2=m*g - po2*g*V=g*V*(po3-po2)
F2=F1*(po3-po2)/(po3-po1)=20*(7800-1000)/(7800-800)≈19.43 H
==================================================