в освітлювальну мережу кімнати ввімкнені паралельно дві електричні лампи опір яких 200 і 300 Ом.

Напруга в мережі 220 в. Визначте силу струму в кожній лампі, силу струму в підвідних проводах, загальний опір обох ламп

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокопудова Анастасия.

Объяснение:

Лампы включены паралельно сети:

найдём ток I1=U/R=220/200=1.1a I2=220/300=0.733a

ток в проводах 1.1+0.733=1.833а

общее сопротивл.: R=200*300/200+300=120om