Суцільний алюмінієвий брусок масою 1463 г повністю занурений у воду і не торкається стінок посудини

та дна. Визначте архімедову силу що діє на брусок СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Руслана.
Дано:
m = 1463 г = 1,463 кг
густина води = 1000 кг/м^3
густина алюмінію = 2700 кг/м^3
Fарх - ?

Fарх = густина рідини * g * V тіла = 1000 * 10 * (1,463/2700) = 1000 * 10 * 0,001 = 10 Н
Відповідь: 10 Н