У капілярів радіусом 0,1мм спирт піднявся на висоту 56 мм. Визначити коефіцієнт поверхневого натягу

спирту

Ответы на вопрос

Отвечает Шульга Олег.

Ответ:

22,4 мН/м

Объяснение:

Дано: r = 0.1*10^-3 м

h = 56 * 10^-3 м

ρ = 800 кг/м^3

Знайти: sigma - ? Н/м

За формулою капілярного підняття h = 2*sigma/ρgr знаходимо sigma.

sigma = ρgrh/2. Обчисливши, отримаємо sigma = 22400 * 10^-6 Н/м або 22.4 мН/м.