1. Есеп бойынша өрнек жаз. Әріптерге өзің мән тандап және есепті шығар.п көра) Айнұр п км жол

жүрді. Егер ол жолға 1 сағ жұмсағанболса, оның жылдамдығы қандай?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратенкова Кира.

мысалға Айнұр 2 км жүрді дейік. 1 сағат жұмсаған. v=S/t

Пошаговое объяснение:

S=2км

t=1сағат.

S тің хбж да метр мен өрнектеледі. сондықтан 2000м.

ал t секундпен. сондықтан 3600с.

S=2000/3600=0.5

ягни, v=0.5м/с