ЖҰПТЫҚ ЖҰМЫС 8Есепті шығар.Екі велосипедші бір уақытта А пунктінен бір бағытқа қарайжолға шықты.

Бірінші велосипедші 18 км/сағ, ал екіншісі21 км/сағ жылдамдықпен жүрді. 3 сағаттан кейін олардың арақа-шықтығы қандай болады?и = 18 км/сағS=? кмt= 3 сағV= 21 км/сағ ёптваюмать мына есептін шешуін беріндерші өтініш миым жасамайды​

Ответы на вопрос

Отвечает Федосеев Валёк.

Ответ:

Шешуі:18÷3=6

21÷3=7

6×7=42(s)

Жауабы:S=42 km