Знайти площу поперечного перерізу залізної спіралі нагрівального елемента потужністю 2 кВт,

розрахованого на силу струму 10 А, довжина спіралі якого 50 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Санникова Ксения.

Ответ:

Дано:

Р=2 кВт=2*10^3 Вт;

І=10 А;

l=50 м;

Знайти S.

P=(I^2)*R, звідси знаходимо опір спіралі:

R=P/(I^2), тоді:

R=P/(I^2)=p*l/S, звідси знаходимо площу поперечного перерізу залізної спіралі:

S=p*l*(I^2)/P=0,1*50*10^2/2*10^3=250*10^-3 мм^2=0,25 мм^2.

Объяснение: