Яка площа поперечного перерізу вольфрамового дроту, через який йде струм 2 А при напрузі 5 В.

Довжина дроту 4м​

Ответы на вопрос

Отвечает Архипова Снежана.

Объяснение:

I=U/R; R=U/I=5/2=2,5 Om

R=pl/S; S=pl/R=0,055×4/2,5=0,088мм²