Під дією сили 50H пружина розтягнулася на 8см. Яка жорстокість пружини?


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Дано:

Fупр = 50 Н

х = 8 см

_________

Найти:

К = ? Н/м

Решение:

8 см = 0.08 м

Fупр = К * х -> К = Fупр/х

К = 50 Н / 0.08 м = 625 Н/м

Ответ: 625 Н/м