Яку довжину має константановий дріт з перерізом 0,8 мм2, через який при напрузі 5 В протікає струм

2 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Кадочников Александр.

Ответ:

Дано L=13,75 м    U=220 В    I=4 А     p=0,45 ом*м/мм2       S- ?

по закону Ома   R=U/I=220/4=55 Ом

R=p*L/S

S=p*L/R=0,45*13,75/55=0,1125 мм2