Яку довжину має мідний дріт перерізом 2 міліметра квадратних, якщо при напрузі 200в крізь нього

протікає струм 2А.

Ответы на вопрос

Отвечает Остро Макс.
R =  \frac{p * L}{S} --------------------> l =  \frac{R * S}{p}

R - сопротивление 
S - площадь поперечного сечения ( 2 мм² )
ρ - удельное электрическое сопротивление ( для меди 0,017 Ом * мм² / м )

R =  \frac{U}{I}

U - напряжение ( 200 В )
I - сила тока ( 2 А )

R =  \frac{200}{2} = 100 Ом 

l =  \frac{100 * 2}{0,017}  \frac{200}{0,017} = 11764,7 м