!СРООООООЧНООООООО! Визначте шлях, який пройде тіло за 4с у вільному падінні, якщо його початкова

швидкість дорівнює нулю. 1) 10 м 2) 60 м 3) 120 м 4) 20 м

Ответы на вопрос

Отвечает Коток Руслана.

Ответ:

80м

Объяснение:

h= V0t + (gt^2/2)= 10*4^2/2= 160/2= 80м