насос з двигуном потужністю 45 кВт викачує з шахти глибиною 250 м 150 м куб. води. скільки часу

тривало викачування води? будь ласка даю 30 балів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сокот Богдан.

Ответ:P=A/t A=mgh m=V*qводы(плотность) A=Vqgh=150*1000*10*250=375*10^6Дж t=A/P=375*10^6/45*10^3 =8.333c