Насос з двигуном потужністю 45 кВт викачав з шахти 250 м 150м3 води.Скільки часу тривало

викачування води? (Відповідь з точністю до 0,01 год)

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Ответ:

Объяснение:

N = 45 кВт = 45·10³ Вт

h = 250 м

V = 150 м³

ρ = 1000 кг/м³

____________

t - ?

1)

Масса воды:

m = ρ·V = 1000·150 = 150 000 кг

2)

Полезная работа:

Aпол = m·g·h = 150 000·10·250 = 375·10⁶ Дж

3)

Совершенная работа:

Aсов = N·t

Приравняв, находим время:

N·t = 375·10⁶

t = 375·10⁶ / N = 375·10⁶ / (45·10³) ≈ 8 330 с

или

t = 8330 / 3600 ≈ 2,31 часа