1. Напруга на кінцях провідника 5 В. У провіднику протягом 45 с протікав електричний струм силою 3

А. Яка робота та потужність струму в провіднику?

Ответы на вопрос

Отвечает Емангулов Степа.

Ответ:

P=15Вт

A=675Дж

Объяснение

P=U×I

P=5×3=15Bт

A=U×I×t

A=5×3×45=675 Дж