4. Мына тұздарды: а) калий сульфатын; ә) кальций фосфатын; б) барий нитратын алу үшін қандай

бейтараптану реакциясын жүргізу қажет?Реакция теңдеулерін жазыңдар.5 Айналымды жүзеге асыруға мүмкіндік беретін реакция теңдеулерін жазыңдар:​

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Алина.

Ответ:

1)2KCl+H2SO4=K2SO4+2HCl--калий сульфаты

2)2K3PO4+3CaO=Ca3(PO4)+3K2O--кальций фосфаты

3)Ba(OH)2+2HNO=Ba(NO3)2+2H2O--барий нитраты