Мотоцикліст починає рухатися з прискоренням 1,25 м/с2. який шлях він пройде за 20 с​


Ответы на вопрос

Отвечает Соленых Артем.

Відповідь:

Пояснення:

s = at²/2

s = 1.25*400/2 = 250 (м)