9. Мотоцикліст рухається зі швидкістю 42 км/год. Який шлях він пройде за 90 хв. З яким

прискоренням буде рухатися мотоцикліст​

Ответы на вопрос

Отвечает Перкатий Максім.

Ответ:

Дано:

V=42 км/ч=11,67 м/с

t=90 мин=5400 с

S-?

a-?

Решение:

S=V*t=11,67*5400=63018 м

V=a*t => a=V/t=11,67/5400=0,00216 м/с^2  

Ответ: S=63018 м, a=0,00216 м/с^2

Объяснение: