Щохвилини з греблі гідроелектростанції падає вода об'ємом 600 м³. Висота греблі дорівнює 8 м. Яку

потужність розвиває потік води? (з повним розв'язком)​

Ответы на вопрос

Отвечает Крупская Александра.

Объяснение:

N = A/t

A = Fs

F = mg

m = VP

m = 600 м3 × 1000 кг/м3 = 600000 кг

F = 600000 кг × 10 Н/кг = 6000000 Н

А = 6000000 Н × 8 м = 48000000 Дж

1 минута = 60 секунд

N = 48000000 Дж / 60 сек = 800000 Вт = 800 кВт