Корисна потужність яку виробляє гідроелектростанція дорівнює 60 Мвт при цьому щохвилини з її греблі

заввишки 30м падає вода мастою 15 т . яке ККД гідроелектростанції?

Ответы на вопрос

Отвечает Малова Даша.

Дано: 
N = 60 Мвт= 6*10^7 Вт 
h = 30 м;
g = 15 т= 15000 кг 
t = 60 с 
Найти: КПД 
Решение: КПД = N*t/A = N*t/(m*g*h) 
Дальше просто подставить цифры и решить