ПОМОГИТЕ СРОЧНО РЕШИТЬ ЗАДАЧИ!!!!! 2. Яку кінетичну енергію має літак масою 120 т, яки рухається зі

швидкістю 720 км/год? 3. На гідроелектростанції щохвилини з висоти 40 падає 800 м3 води. Обчисліть потужність цього потоку води. 4. Тіло вільно падає з висоти 60 м. На якій висот кінетична енергія тіла буде у два рази більшою за потенціальну? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Мария.

Ответ:

m = 120 т = 120 000 кг

v = 720 км/ч = 200 м/с

Кинетическая энергия тела:

E(k) = mv²/2 = 120 000 · 40 000 : 2 = 2,4·10⁹ (Дж) = 2,4 (ГДж)

Ответ: 2,4 ГДж.