яка кількість теплоти виділиться в електронагрівальному елементі праски за 2 хв, якщо опір елемента

дорівнює 30 Ом, а сила струму в ньому 7 А?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кибаров Шамиль.

A=I^2*R*t

A=49*30*2*60=176400 Дж