Помогите ребята ❤️ Якщо катушку приєднати до джерела постійної напруги 15В, сила струму в ній

була 0.5А. Якщо ж її приєднати до джерела змінної напруги з частотою 50Гц, сила струму зменшилась до 0.3 А. Яка індуктивність катушки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Скрипченко Лиза.

Ответ:

L=0.127Гн

Объяснение:

Для постійної напруги R=U/I=15/0.5=30 Om,

Для змінної напруги:   Z=U/I=15/0.3=50 Om,

де Z=√R²+Xl²,   Xl=√Z²-R²=40 Om, Xl=(XL)

Xl=2пfL=6.28*50Гц*L(Гн),  L=40/314=0.127Гн