Яке з тіл має більший імпульс: автобус масою 8т,що рухається зі швидкістю 18км/годин , чи снаряд

масою 6 кг .що летить зі швидкістю 500 м/с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рожнова Дарья.

Ответ:

В автобуса більший імпульс

Объяснение:

р=mV

p1=8000*5=40000 кг*м/с

p2=6*500=3000  кг*м/с

p1>p2- В автобуса більший  імпульс